Anonymous

User:Katie5000: Difference between revisions

From No Man's Land - A Trigun Wiki
no edit summary
imported>Katie5000
No edit summary
imported>Katie5000
No edit summary
Line 17: Line 17:
|}
|}


{| class="wikitable" style="float: center; margin-left: auto; margin-right: auto; width: 80%;"
{| class="wikitable" style="margin-left: auto; margin-right: auto; border: none;"
! Television Series
! Television Series
! Manga Series
! Manga Series
|-
| <ul>
<li>Data 1</li>
<li>Data 1</li>
<li>Data 1</li></ul>
| Data 2
|-
|-
! Artbooks & Articles
! Artbooks & Articles
! Merchandise
! Merchandise
|-
| Data 3
| Data 4
|-
|-
|}
|}
Anonymous user